Dalaman Çayı Rafting Turu

Rezervasyon

  Adınız *

  Soyadınız *

  Telefon *

  Tur/Aktivite *

  Tarih *

  Kişi Sayısı *

  Açıklama

  Eğer Fethiye bölgesinde tatil yapmayı düşünüyorsanız Dalaman Çayı Rafting Turu aktivitesine katılmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Unutulmayacak, heyacan dolu, çok eğlenceli Rafting aktivitesini yapmadan Fethiye Tatili ‘nizi noktalamanız büyük bir eksiklik olacaktır.
  Rafting, panik atak ve yüzmeye engel olabilecek sağlık sorunu olmayan 16 yaşından büyük herkesin katılabileceği ve mutlaka katılmasını önerdiğimiz, eğlence, macera, adrenalin, heyecan dozu yüksek bir doğa içinde yapılan su sporu aktivitesidir.
  Fethiye bölgesinde yaz aylarında sıcaklığın 50 C dereceye ulaştığı zamanlarda kendinizi yemyeşil doğa harikası bir kanyonun içinde buz gibi serin sulara bırakıp bunaltıcı sıcak havadan biraz olsun uzak kalıp ruhunuzu dinlendirip yenileyebilirsiniz…
  Dalaman Çayı dev kayalar etrafından akan, bembeyaz köpüklü suları, çam ormanları içinde yer alan muhteşem ambiyans ile sizleri eğlenceye davet ediyor. Mayıs – Kasım ayları arasında Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Fethiye, Çalış ve Göcek bölgelerinden hareket ederek hemen hemen her gün düzenlediğimiz ve R3 – R4 olarak adlandırdığımız günübirlik Rafting turumuza katılabilirsiniz.
  Rafting yapmak için herhangi bir eğitim veya ön tecrübeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Her Rafting botunda alanında tecrübeli en az bir nehir rehberi bulunur. Teknolojinin son imkanları ile üretilen güvenli can yelekleri ile artık yüzme bilmeyenler de Rafting turuna katılıp bu heyecanı yaşayabilmektedir.
  Dirmil yakınlarındaki Kocaş Dağı’ndan doğan Dalaman Çayı, Marmaris ve Fethiye arasında yer alır. Toplam uzunluğu 229 km.dir. Batı Toroslar’ın Göktepe ve Yaylacık dağlarından inen kolların birleşmesiyle büyüyen çay, dar ve derin bir vadi içinde akarak, Ortaca’nın 8 km. güneyinden denize dökülür.

  Dalaman Çayı’ndaki rafting turlarımız, 8-10 kişilik şişme botlarda ve yabancı dil bilen profesyonel rafting rehberlerimiz eşliğinde yapılmaktadır.

  Ücrete Dahil Servisler
  Ulaşım, Rehberlik, Sigorta, Açık Büfe Öğle Yemeği, Ekipmanlar.

  Dahil Olmayanlar
  İçecekler, Fotoğraf ve Video Dvd’si

  Yanınıza Almanız Gerekenler
  Rahat ve dayanıklı kıyafet ve ayakkabı, Kişisel harcamalar için bir miktar para

  Go to Top