Jeep Safari

Rezervasyon

  Adınız *

  Soyadınız *

  Telefon *

  Tur/Aktivite *

  Tarih *

  Kişi Sayısı *

  Açıklama

  Bağımlılık yaratan başka bir turumuz da Jeep Safari. Macera düşkünü herkesi davet ediyoruz! Modern dünyanın karmaşasından uzak koskoca bir gün için hazır olun. Turumuz boyunca kıvrımlı ve engebeli toprak yollarda gidiyor, dağlara tırmanıp dere yataklarından geçiyor; baştan aşağı çamur, toz, su ve eğlenceye bulanıyoruz! Ayrıca Yaka Köyü’nün çam ormanlarının temiz havasını alıyor, köy kadınlarını geleneksel halılar örerken görüyor, Saklıkent’in buz gibi sularında yürüyüş ve rafting yapıyor, çamurlu dere yataklarında güreşerek modern hayatın miskinliğini üzerimizden atıyoruz. (Yanınıza deniz terliği, yüzme kiyafeti ve kisisel harcamalarınız için bir miktar para almayı unutmayın.) olarak da günün eğlenceli yorgunluğunu, kir ve çamurunu plajda atıyoruz. Otelinize döner dönmez bir sonraki safarinizin planlarını kurmaya başlayacaksınız! Jeep safarinin neden bağımlılık yarattığına hiç şaşırmamak gerek.

  Ücrete Dahil Servisler
  Rehberlik, ulaşım, sigorta, açık büfe öğle yemeği.

  Dahil Olmayan Servisler
  Saklıkent Kanyonu (6 tl), İsteğe Bağlı Aktiviteler(Ringo Rafting, Zipline, Bungee Jumping), Fotoğraf, Kişisel Harcamalar.

  Yanınıza Almanız Gerekenler
  Islanabilecek kanyon yürüyüşüne uygun ayakkabı (sandalet, spor ayakkabı veya deniz terliği), kişisel ihtiyaçlar ve extra aktiviteler için bir miktar para, çamur banyosu için şort, mayo veya bikini.

  Go to Top